İade, İptal ve Değişim Koşulları

İade ve değişimlerde, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri esas alınmaktadır. İnternet mağazamızdan satın aldığınız ürün/ürünleri, teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içerisinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin iade edebilirsiniz. Ürünlerin cayma hakkı dâhilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürün/ürünlerin ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurlarının açılmamış olması ve faturası (ya da e-posta adresinize gönderilen e-fatura) ile birlikte gönderilmesi gerekir. Kampanyalı ürünlerde iade yapılmamaktadır.

İade edeceğiniz ürün/ürünleri bize anlaşmalı kargo firmamız ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Farklı kargo şirketleri aracılığıyla yapılan karşı ödemeli gönderiler teslim alınmayacaktır.

İade Adresi:

Elgi Enerji Mühendislik İnşaat A.Ş. 

İrtibat Adresi : Anıttepe Mah. Bitiştiren Cad. No: 18/31 Çankaya / Ankara (0312) 442 23 71 

İadesini talep ettiğiniz ürün/ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra iade koşullarına uygunluğu kontrol edilir. İadenin onaylanmasının ardından, internet mağazamızdan alışveriş yaparken kullandığınız banka/kredi kartına en geç 10 gün içerisinde para iadesi yapılır. Kapıda nakit ödemeli satışlarda para iadesi, tarafımıza ileteceğiniz banka hesabına yapılır.

Sipariş ettiğiniz ürün/ürünler kargoya verilmediği sürece sipariş/siparişlerinizin iptalini talep edebilirsiniz.

Kırık,  Hasarlı Ürünlerin Değişim/İade Koşulları

Yanında paketinizi açtığınız kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatmanız gerekmektedir. Kargo görevlisi önünde paketlerinizi açmanızı ve ürünleriniz kırık ise mutlaka kargo görevlisine kırık geldiğine dair tutanak tutturmanızı ve konu ile ilgili bizi bilgilendirmenizi aksi takdirde yasal olarak hak iddia edilemediğini bilmenizi önemle rica ediyoruz.